Aktualności arrow Kilka słów o mnie arrow Film o mojej misji-'Poslancy Pana Boga"              
Advertisement
lip 26 2007
Film o mojej misji-'Poslancy Pana Boga" PDF Drukuj Email
Dodał: Krzysztof Laskowski   
26.07.2007.

Zdjęcia rozpoczęliśmy krecic we wrzesniu 2001. Przybycie pana Piotra Zarebskiego i jego ekipy do moich wiosek było wydarzeniem na miare wizyty biskupiej albo i wiecej! Ludzie przyjeli nas bardzo serdecznie i chętnie brali udzial w nagrywaniu. 

Waznym jest, iż film ktorego tematyka traktuje bezpośrednio o problemach misji i wiary, zostal po ciezkich dyskusjach zatwierdzony przez Polska Telewizje i juz jest na ekranach, na roznych kanalach. Wszelkie formalności już zostaly zakończone. Gratuluje Panu Zarebskiemu udanego dziela.

Tematyka filmu ukazuje rozne aspekty pracy misyjnej, koncepcje misjonarza, ktory musi stawic czolo roznym zagrożeniom głosząc slowo Boze, zagrożeniom albo duchowym, albo fizycznym. O walce duchowej mowi czesc malgaska filmu, o walce „materialnej” czesc angolanska, gdzie tez były krecone zdjęcia.

Jednym slowem film o misjach zrobiony profesjonalnie i z wielkim polotem. Zachęcam wpierw, aby śledzić kiedy sie ukaze w TVP a pozniej zycze wielu przezyc w jego oglądaniu.Tytul filmu brzmi-"Poslancy Pana Boga". Kila fotek z tego filmu mozna przegladnac w galerii zdjec na tej stronie.Zapraszam.

Dla mnie krecenie tego filmu bylo to okazja do praktyki medialnej i troche aktorskiej, co pragne uzyc w drugim podejsciu w tworzeniu nowego filmu w miesiacu wrzesniu 2007 o plemieniu Antambahoaka na Madagaskarze. 

 
Aktualności przez kanał RSS
Znajdź mnie na Facebook'u
Rozmaitości
Ciekawe strony
Galeria Zdjęć
Księga Gości
Audycje Radiowe
Zamów moje książki
Mapa Strony
Kontakt
Napisz do nas
Dzisiaj jest...
21 Listopada 2017
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Albert, Alberta,
Albertyna, Janusz,
Konrad, Konrada,
Maria, Piotr,
Regina, Rena, Rufus,
Twardosław, Wiesław
Do końca roku zostało 41 dni.