Aktualności arrow Misyjna Wspólnota Wirtualna arrow Misyjna Wspolnota Wirtualna-nasz cel i udzial              
Advertisement
sie 07 2007
Misyjna Wspolnota Wirtualna-nasz cel i udzial PDF Drukuj Email
Dodał: Zdzisław Grad   
08.08.2007.

Idea Misyjnej Wspólnoty Wirtualnej zrodziła się już 4 lata temu i na lamach starej strony www.madagascar.alleluja.pl  była gorliwie realizowana. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się we wielka misyjna modlitwę za pośrednictwem poprzedniej strony.

Obecnie na nowo pragnę reanimować te formę współpracy misyjnej i zachęcam każdego, kto odwiedza te stronę do włączenia się w modlitwę.  Ci wszyscy, którzy po raz pierwszy lub nadal pragną należeć do MWW i regularną modlitwą pragną wspierać misje i misjonarzy, proszę o ponowne zgłoszenia na lamach tej strony poprzez Księgę Gości. Na nowo złączymy się w odpowiednie Wspólnoty czy Grupy. 

Nasi misjonarze licza na nasza pomoc, przynajmniej te duchowa modląc się o skutecznosc dla ich służby misyjnej. Wielu z nas pyta się,coz mogę uczynic, aby Ewangelia była znana na calym swiecie? Przeciez nie wszyscy mogą opuścić kraj, dom rodzinny, rodzima kulture czy jezyk i pojsc na wiele lat glosic Slowo Zbawienia. Tak to prawda, ale każdy swiadomy chrześcijanin może i powinien uczynic przynajmniej jedno, aby się przyczynic do zbawienia milionow osob nie znających jeszcze Chrystusa.

Może i powinien dołączyć swoja modlitwe stajac się w ten sposób misjonarzem duchowym, misjonarzem na odległość. Coz powiem Jezusowi jeśli zapyta mnie któregoś dnia: „Co uczyniłeś, aby inni również poznali moja miłość”? Jak zrozumiales moje slowa „Idzcie i nauczajcie wszystkie narody”? Ten misyjny rachunek sumienia może wyglądać mizernie dla wielu z nas…

Misje mogą być widziane również jako duchowe zmaganie czy walka o zbawienie drugiego człowieka. Tam gdzie jest walka, tam sa żołnierze, tam jest bron, amunicja i wszelkie inne sluzby. Za pośrednictwem tej strony chciałbym zorganizowac grupe osob,które włączyłyby się bardziej czynnie w misyjne wstawiennictwo modlitewne. Jako, ze mam bezpośredni kontakt z wieloma misjonarzami i misjonarkami, to latwo będzie usłyszeć misyjne wolanie o modlitwe.

  Bardzo, bardzo prosze i zachęcam. Nie utraćmy wielkiej okazji stawania sie misjonarzem, misjonarką na odleglosc, ale w pelni realnie. W ten sposob wyrazimy nasza większą miłość do Boga i do ludzi.

Wierze ze na nowo  znajdzie sie wiele wielkich i szerokich serc zdolnych objąć łańcuchem modlitwy wielkie żniwo misyjne. W ten sposob realizujemy nasze osobiste "Idźcie i nauczajcie wszystkie narody”. Moim marzeniem jest pozyskać setki osob, gdzie kazdy odmowi 1 Zdrowas dziennie. Wspólnie ofiarujemy CALY ROZANIEC MISYJNY dziennie.

Obudźmy się i zróbmy wspólnie symboliczny misyjny gest poprzez włączenie się w MISYJNA WSPÓLNOTĘ WIRTUALNA. Jedynym warunkiem przynależności jest zmówienie JEDNEGO Zdrowaś Maryjo codziennie, za tych co nie znają Chrystusa i za tych, którzy im Go głoszą.

Dla wzmocnienia naszej idei proponuje opowiedzieć się i zgłosić się. Za pośrednictwem tej strony podejmę się na nowo animacji i formacji Misyjnej Rodziny czyli Misyjnej Wspólnoty Wirtualnej.

Jeśli się zdecydowałeś to proszę napisz do mnie i podaj:
1. Twoje imie…… 2. Twój email…. 3. Trzy zdania o sobie…. 4. Skad jestem…….

Tych kilka zdan pomoga nam czuc się bardziej WSPOLNOTA i utrzymac wiez modlitewna duchowa. Nowe pomysły już w drodze. Czekamy na Ciebie. Zacznij ewangelizowac poprzez modlitwe. Wszystko o naszej nowej wspólnocie w dziale „Misyjna Wspolnota Modlitewna”, na tej stronie. „Ewangelizacja jest największym wyrazem miłości blizniego”

Bezposredni kontak ze mna poprzez rubryke Ksiega Gosci. Prosze tam wpisac swoj udzial, przy najblizszj mozliwosci wprowadze na liste i potwierdze. Czekam na Wasze glosy i serca.

Szczesc Boze i z serca blogoslawie wszystkim, ktorzy się przylacza do MISYJNEJ RODZINY. Raz w miesiącu, w pierwsza niedziele włączamy nasze osobiste sprawy i ja w tych intencjach ofiaruje za Was msze sw.

Z serca Wam wszystkim blogoslawie-
+ o. Zdzisław Grad,SVD  -Madagaskar, VIII 2007 
 
Aktualności przez kanał RSS
Znajdź mnie na Facebook'u
Rozmaitości
Ciekawe strony
Galeria Zdjęć
Księga Gości
Audycje Radiowe
Zamów moje książki
Mapa Strony
Kontakt
Napisz do nas
Dzisiaj jest...
22 Listopada 2017
Środa
Imieniny obchodzą:
Cecylia, Marek,
Maur, Wszemiła
Do końca roku zostało 40 dni.