Aktualności arrow Odnowa w Duchu Świętym a Misje              
Advertisement
Odnowa w Duchu Świętym a Misje
sie 23 2007
Zielone swieta w Nosy Be PDF Drukuj Email
Dodał: Zdzisław Grad   
23.08.2007.

Na czym polega sekret i skuteczność rekolekcji charyzmatycznych skoro ludzie są gotowi poświęcić 6 pełnych dni na modlitwę, adoracje, post i milczenie ? Odpowiedz jest prosta. Dzięki rekolekcjom charyzmatycznym wielu po raz pierwszy doświadcza na sobie wręcz dotykalnie działanie mocy i darów Ducha Świętego. Następuje weryfikacja wydarzeń ewangelicznych w życiu każdego z nas. Czy przesadzam? Nie. Duch Święty pozwala się spotkać, pozwala się dotknąć i udziela obficie przedsmak swoich darów.

Czytaj całość…
 
sie 13 2007
Z nadzieja zjednoczenia do Nosy Be PDF Drukuj Email
Dodał: Zdzisław Grad   
13.08.2007.

Moja pierwsza wyprawa na Wyspę Nosy Be położoną na północnym zachodzie Madagaskaru przymnożyła mi wielu przyjaciół i znajomych w łamach Odnowy charyzmatycznej na Czerwonej Wyspie. Rok temu, bo w miesiącu sierpniu 2005, udałem się tam na krajowe spotkanie Grup Odnowy Charyzmatycznej. Wówczas były to pierwsze moje kontakty na poziomie krajowym, pierwsze zapoznanie się.

Owocem tego Kongresu była decyzja o zjednoczeniu wszystkich grup Odnowy pod kierownictwem Sekretariatu krajowego. Po roku czasu duchowej dyplomacji i modlitwy, dzisiaj można powiedzieć, ze jesteśmy bliżej jak dalej. Wszystkie grupy Odnowy z diecezji Mananjary pod moim kierownictwem ogólnie rozpoznawane są jako «Effeta» i łączą się z grupami «Siloe» i «National».


Czytaj całość…
 
Aktualności przez kanał RSS
Znajdź mnie na Facebook'u
Rozmaitości
Ciekawe strony
Galeria Zdjęć
Księga Gości
Audycje Radiowe
Zamów moje książki
Mapa Strony
Kontakt
Napisz do nas
Dzisiaj jest...
22 Listopada 2017
Środa
Imieniny obchodzą:
Cecylia, Marek,
Maur, Wszemiła
Do końca roku zostało 40 dni.