Aktualności arrow Świadectwa z misji              
Advertisement
Świadectwa z misji
sie 13 2007
Misyjna codzienność PDF Drukuj Email
Dodał: Zdzisław Grad   
13.08.2007.

 

Pamiętam o Was wszystkich w swoich codziennych modlitwach zwłaszcza o tych, którzy w swoich listach dzielą się ze mną problemami i troskami swojego życia i proszą mnie o modlitwę. Jestem szczerze wdzięczny wszystkim, którzy pamiętają o mnie w modlitwie i regularnej korespondencji, dzię-kuję za wszystkie listy, pozdrowienia, życzenia świąteczne, modlitwę i ofiary. Niech błogosła-wieństwo Boże towarzyszy Wam we wszyst-kich chwilach codziennego życia.

Czytaj całość…
 
sie 13 2007
Misja w Kongo PDF Drukuj Email
Dodał: Zdzisław Grad   
13.08.2007.

 

Może w takim układzie spełnią się moje marzenia i dane obietnice o regularnej korespondencji. Dzisiaj Moi Drodzy przepraszam za wszystkie opóźnienia i zaniedbania w pisaniu korespondencji. Gdy przed kilkoma dniami spojrzałem w kalendarz, złapałem się za głowę, gdy zobaczyłem, że Post i Święta Wielkanocne są już za pasem. Z racji tego przesyłam Moim Najbliższym, Przyjaciołom, Znajomym i Dobrodziejom najlepsze życzenia. Przede wszystkim zdrowia, Bożego błogosławieństwa i wiele wewnętrznego spokoju. Pamiętam o Was w moich codziennych modlitwach, szczególną jednak pamięcią ogarnę Was podczas Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Czytaj całość…
 
sie 13 2007
Dynamizm Kosciola w Kongo PDF Drukuj Email
Dodał: Zdzisław Grad   
13.08.2007.

 

Moi drodzy, bez Bożej łaski, Waszej modlitwy, Waszego wsparcia materialnego i duchownego niewiele bym zdziałał. Praca moja nie przynosiłaby oczekiwanych owoców,
bo przecież jednym palcem twarz nie umyjesz, prawda? Potrzebne są też pozostałe palce. Dziękuję serdecznie za Waszą duchową obecność przy mnie oraz współpracę.
Co nowego na mojej misji w Beno? Muszę stwierdzić, że zaszło wiele zmian. Pierwszą z nich jest zmiana ekipy.

Czytaj całość…
 
sie 13 2007
CHRYSTUS ZNAD ANGARY PDF Drukuj Email
Dodał: Zdzisław Grad   
13.08.2007.

 

Syberia witała nas ciemnościami. Nie było więc możliwości, aby skonfrontować własne wyobrażenie o tej „nieludzkiej ziemi” z jej prawdziwą twarzą. Stopniowo, kiedy słońce wyczarowywało piękno tajgi, zmieniały się wyobrażenia i serce wpadało w zachwyt.
Sioło Lestwianka nad Bajkałem, osadzone w kotlinie i okolone wzgórzami, stało się na kilka dni naszym domem.

Czytaj całość…
 
sie 13 2007
Z Nowej Gwinei-ks. W.Drazek PDF Drukuj Email
Dodał: Zdzisław Grad   
13.08.2007.

 

Aż nie do wiary, że już prawie dwa miesiące mija jak nie miałem kontaktu ze światem i zaległości korespondencyjne urosły pod sufit. Może dla wyjaśnienia napiszę nieco o tym, co w tym czasie zajmowało moją uwagę i czas.
Tuż po świętach, które tutaj nieco inaczej niż u nas skoncentrowane są na wieczornej Mszy wigilijnej i porannej Bożonarodzeniowej. 26-ty nie jest typowo świątecznym dniem. Trudno tez się dopatrzyć Polskich zwyczajów świątecznych, oczywiście jest szopka i kolędy, ale z naszej atmosfery świątecznej nie ma tutaj prawie nic, ciepło jak zawsze, zielono jak zawsze, sporo deszczu.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 nast. » koniec »»

Pozycje :: 9 - 16 z 20
Aktualności przez kanał RSS
Znajdź mnie na Facebook'u
Rozmaitości
Ciekawe strony
Galeria Zdjęć
Księga Gości
Audycje Radiowe
Zamów moje książki
Mapa Strony
Kontakt
Napisz do nas
Dzisiaj jest...
21 Listopada 2017
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Albert, Alberta,
Albertyna, Janusz,
Konrad, Konrada,
Maria, Piotr,
Regina, Rena, Rufus,
Twardosław, Wiesław
Do końca roku zostało 41 dni.