Aktualności arrow Kilka słów o mnie              
Advertisement
lut 18 2008
Mój życiorys PDF Drukuj Email
Dodał: Krzysztof Laskowski   
18.02.2008.
Czytaj całość…Urodzilem sie w rodzinie wielodzietnej, bylem najmlodszym, z kolei ósmym dzieckiem. Mój tata był milicjantem, mama kierownikiem sklepu. Nie byliśmy rodzina zamozna, uczyłem sie dzielic wiele rzeczy z bracmi, i w naturalny sposob nabierałem ducha wspólnotowego.  Jako dziecko chodziłem na Ochronke prowadzona przez Siostry Służebniczki N.M.P, od nich zaczerpnąłem jako dziecko wielka wrażliwość religijna. W domu wiary uczyłem sie od mamy, jej zgięte kolana były mi wyzwaniem i zawstydzaly kiedy osobiście byłem daleko od Boga. Stalem sie ministrantem w kościele parafialnym w Grodzisku Dolnym, bardzo szybko lektorem , kantorem, śpiewałem psalmy. Z pewnością sluzba ołtarza wpłynęła na moja wybor bycia kaplanem.
Czytaj całość…
 
lip 26 2007
Film o mojej misji-'Poslancy Pana Boga" PDF Drukuj Email
Dodał: Krzysztof Laskowski   
26.07.2007.
Zdjęcia rozpoczęliśmy krecic we wrzesniu 2001. Przybycie pana Piotra Zarebskiego i jego ekipy do moich wiosek było wydarzeniem na miare wizyty biskupiej albo i wiecej! Ludzie przyjeli nas bardzo serdecznie i chętnie brali udzial w nagrywaniu.
Czytaj całość…
 
cze 10 2007
Słowo o mnie PDF Drukuj Email
Dodał: Krzysztof Laskowski   
10.06.2007.
Mam na imię Zdzisław, Jestem misjonarzem ze Zgromadzenia Księży Werbistów -SVD. Od 1992 przebywam na misjach na Madagaskarze, gdzie bezpośrednio zaangażowany byłem w pierwsza ewangelizacje.
Czytaj całość…
 
Aktualności przez kanał RSS
Znajdź mnie na Facebook'u
Rozmaitości
Ciekawe strony
Galeria Zdjęć
Księga Gości
Audycje Radiowe
Zamów moje książki
Mapa Strony
Kontakt
Napisz do nas
Dzisiaj jest...
22 Listopada 2017
Środa
Imieniny obchodzą:
Cecylia, Marek,
Maur, Wszemiła
Do końca roku zostało 40 dni.