Aktualności              
Advertisement
mar 19 2012
Madagaskar w obliczu zywiolow...
Dodał: Krzysztof Laskowski   
19.03.2012.

Czytaj całość…Ostatnie kilka tygodni na przelomie lutego i marca byly wyjatkowo tragiczne dla wiele regionow Czerwonej Wyspy. Dwa nastepujace po sobie, a raczej prawie przechodzace w tym samym czasie ale z innych stron cyklony i depresje tropikalne zamienily niektore regiony w « pogozelisko », mimo ze mamy do czynienia z woda.

Czytaj całość…
 
lut 16 2012
Grupa "Nowych Zielonych Swiat" - na scene!!!
Dodał: Krzysztof Laskowski   
16.02.2012.

Czytaj całość…Od dluzszego czasu pragnalem sie z Wami podzielic wiadomoscia o tej mojej nowej inicjatywie ewangelizacyjnej z mlodzieza zaangazowana w ruch Odnowy Charyzmatycznej.  Chodzi o mlodziez z mojego dawnego dystryktu Pangalana w diecezji Mananjary, konkretnie z wioski Tanandava.

Czytaj całość…
 
sty 04 2012
Drodzy Przyjaciele Misji
Dodał: Krzysztof Laskowski   
04.01.2012.

Czytaj całość…Obecne dni przezywamy jeszcze w duchu tajemnicy Wcielenia Syna Bozego wchodzac w Nowy Rok 2012. Zgodnie z polska tradycja w tych dniach wymieniamy z naszymi rodzinami, przyjaciolmi i bliskimi zyczenia Blogoslawienstwa Bozego i wszelkiej pomyslnosci. Niesposob pominac i Was Drodzy Przyjaciele i Dobrodzieje bowiem jestescie czescia naszej i mojej wielkiej Rodziny Misyjnej. Zatem ochotnym sercem serdecznie wszystkich pozdrawiam z okazji przezywanych wielkich dni swiatecznych i rozpoczynajacego sie Nowego Roku.

Czytaj całość…
 
sty 04 2012
Drodzy Przyjaciele Misji
Dodał: Krzysztof Laskowski   
04.01.2012.

Czytaj całość…Kazdego roku w Tygodniu Misyjnym uswiadamiany sobie w tym specyficznym misynym aspekcie zaproszenie Jezusa, aby stawac sie Jego apostolem i uczniem. Pojscie za Jezusem i nasladowanie go zawiera w sobie troske, o to aby sekret na zycie i szczescie wieczne byl dzielony posrod ludow i narodow. Kazdy misjonarz i ci wszyscy, ktorzy dziela z nim misyjna duchowosc przejeli sie w sposob szczegolny tym pragnieniem Jezusa. « Idzcie i czyncie uczniami wszystkie narody…Mt 28,19 ».

Czytaj całość…
 
cze 20 2011
Drodzy Przyjaciele i Dobrodzieje Misji,
Dodał: Krzysztof Laskowski   
20.06.2011.

Czytaj całość…Jako Wasz misjonarz pragne serdecznie podziekowac za Wasza regularna korespondencje, zyczenia, pamiec a szczegolnie gorliwa modlitwe w intencji mnie osobiscie i mojej poslugi misyjnej. Minelo kilka miesiecy od mojego ostatniego listu zatem spiesze sie, aby znowu podzielic sie na biezaco wydarzeniami misyjnymi, w ktore jestem bezposrednio zaangazowany tutaj na Madagaskarze.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast. » koniec »»

Pozycje :: 21 - 30 z 86
Aktualności przez kanał RSS
Znajdź mnie na Facebook'u
Rozmaitości
Ciekawe strony
Galeria Zdjęć
Księga Gości
Audycje Radiowe
Zamów moje książki
Mapa Strony
Kontakt
Napisz do nas
Dzisiaj jest...
22 Listopada 2017
Środa
Imieniny obchodzą:
Cecylia, Marek,
Maur, Wszemiła
Do końca roku zostało 40 dni.
Gościmy